Например: инструкция Эпигалин, антибиотики, берцовая кость
Отзывы 956
Вопросы и ответы
/ / Инструкция к препарату Седофлор

Инструкция по применению Седофлор

Седофлор
      
Цена: нет данных
Рейтинг популярности препарата
Седофлор
4 / 5


253 оценки
АТХ: N05CM Препараты для лечения заболеваний нервной системы


Состав лекарственного препарата Седофлор

100 мл містять спиртовунастойку (1:10) із рослинної сировини складу: плодів глоду 1г,травипустирника 2 г, хмелю пресованого 2г, зерна вівса 2,5 г, трави мелісилікарської 1,5 г, плодів коріандру 0,5 г, трави буркуна 0,5 г;допоміжна речовина:спирт етиловий 40 %(об/об).

Лекарственная форма

настойка


Фармакотерапевтическая группа

Снодійніта седативнізасоби

Фармакологические свойства

.Cедофлор®виявляє седативно-транквілізуючу та гіпотензивну дію, знімає відчуття страху.Фармакодинаміка.Терапевтичний ефектCедофлору® пов'язанийз біологічно активними речовинами рослин, які входять до його складу.Седативний ефект мають: у траві пустирнику та плодах глоду - флавоноїди, утраві буркуну – кумарин і флавоноїди, у плодах коріандру, траві мелісилікарської та хмелю - терпеноїди та флавоноїди. У плодах вівса сполуки, щовідповідають за седативний ефект, не визначалися, але в літературі є відомостіпро седативний ефект плодів вівса. Названі біологічні активні речовинипоглиблюють і прискорюють сон, знімають відчуття страху, поліпшують загальнийстан організму. Максимальний терапевтичний ефект настає через 1,0 - 1,5 години.Тривалість дії становить 1–3години.Седофлор® добре всмоктується слизовоюоболонкою шлунка.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению Седофлор

Неврози різної етіології.- Легка форма неврастенії, щосупроводжується дратівливістю, тривогою, страхом, підвищеною втомою,розсіяністю.- Порушення сну.-У комплекснійтерапії невротичних і неврозоподібних станів.-Нейроциркуляторнадистонія за гіпертензивним і кардіальним типом.-Астенічнийсиндром (форма гіперстенічна).


Противопоказания

Індивідуальнанепереносимість компонентів препарату; жінки у періоди вагітності та годуваннягруддю; діти до 12 років.

Предостережения при использовании

Препарат використовують тільки розведеним. Препарат не можна призначативодіям, пацієнтам, які працюють з механізмами та пристроями, що потребуютьпідвищеної уваги та швидких психічних і рухових реакцій. Призначати зобережністю при зниженій зсілості крові.Під час зберігання можливовипадання осаду, однак це не впливає на ефективність препарату. Передзастосуванням збовтувати.

Взаимодействие с лекарственными препаратами

Препарат потенціює дію лікарських засобів, які пригнічуютьЦНС.

Способ применения и дозировка Седофлор

Дорослимі дітям старше 12 років призначають від 20 крапель до 1 чайної ложки (5 мл) уневеликій кількості води, 3-4 рази на добу, перед їдою та 1 раз – перед сном.Курс лікування –від 10 до 30 днів.У разі потреби курслікування можна повторити після 10-15-денної перерви.

Побочные эффекты

При індивідуальнійпідвищеній чутливості до компонентів препарату можливі алергічні реакції.

Передозировка

При перевищеннірекомендованих доз можлива сонливість. Препарат відмінити.

Условия хранения

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі небільше + 25 °С. Зберігати в недоступномудля дітей місці.Термін придатності - 2 роки

Просмотров: 2 527

Отзывы Седофлор

Вы можете оставить комментарии от своего имени, через сервисы представленные ниже:

Данную страницу никто не комментировал. Вы можете стать первым.

Ваше имя:
 
Ваша почта:

Решите уравнение: *

captcha
Обновить

Реклама на сайте | Жалобы/предложения | Сотрудничество | Пользовательское соглашение | Виджеты нашего сайта | RSS канал | Доступно на Android